بزودی از رادیو رپفا

متن آهنگ پدی آی ، کوروش ، سامی لو به نام شاهکار

ورس ۱ (کوروش)

پر از شعره یه دیوان (دیوانه)
 پر از معنی یه  ایهامه
یه ابریشم (ابریشم) که میخواد از شوق بباره
پر از نقش و نگاره پر از حرف و کنایه پر از درد و گلایه روش کسی قیمت نمیزاره شاهکاره خوش خط و خاله شدم دچارش شاهکاره همون که می خوامه کوه نور میدرخشه  از برف سفید رخشه از فرش رسیده (عرشه)  روی بوم تیره پخشه به هر رنگی غالب تو هر لحظه است بداهه و منم محرم رازش منم پروردگارش شاهکاره ناب اصله کار دسته آره از صفر یه واقعه است که  حادثه اش یه فاجعه است که می کنه مو به تن سیخ از حس خوب لبریز دور از بعد درک یه معجزه است یه نقطه ضعفه شاهکار خوش خط و خاله شدم دچارش شاهکاره

ورس ۲(پل)
سامی لو

از ته قلبه مرحم زخمه وسط قصره از ته دخمه صفحه به صفحه لحظه به لحظه قطره به قطره ذره به ذره شاهکار مهره ماره کشت به یه اشاره شاهکار

ورس ۳ پدی آی

بی رحمه شاید یکمی ظالم میخنده ولی نه شوخی با کسی داره بی نقص نیست با  عیب هاش ولی کامله آبستن از بار معنی(منی) حامله(حامل ه) همین عامل (وزن) زیادشه سالم ولی بیماره عاقل ترین دیوانه ما مال همیم بیچاره، تا نصفه شب نمیخوابه آفریدگارش منمو یه سیگاره گاهی هم یه لیوانه گاهی هم یه دیواره یه دیواره از آینده خبر عالی میاره، پر رمز رازه، اثر دالی ولی مونالیزاعه همیشه تو جنگه سل(صلح) نمیخوادش واسش یه نوت زیاده اون( لا سی دو ره می فا) عه

اوترو سامی لو

شاهکار مهره مار کشت به یه اشاره شاهکار
شاهکاره شدم دچارش چه بی اراده

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها